Victoria’s Secret’ın yeni spor koleksiyonu ‘On Point’, hem günlük hayatınıza rahatlık getirecek hem de spor yaparken size eşlik edecek

Yazar
Hakan Göktaşlı
Photography
Victoria Secrets

Victoria’s Secret her anınızda rahatlığınızdan ödün vermeden tarzınızı gösterebileceğiniz yeni bir koleksiyon sunuyor: On Point. Victoria’s Secret’ın değişmeyen kalitesi ve özel dokunuşları ile günlük hayatınızda, hafif sporlarınız ve rahatlama anlarınızda, hatta yüksek eforlu sporları yaparken bile şık ve rahat olacağınız parçalarla sizi buluşturuyor.

Victoria’s Secret’ın yeni spor koleksiyonu ‘On Point’, hem günlük hayatınıza rahatlık getirecek hem de spor yaparken size eşlik edecek

Bu koleksiyonda, ister günlük koşuşturmanızda size konfor sağlayacak Live modeli, ister yoga ve pilates yaparken esnekliğinize uyum sağlayacak kumaşa sahip Flow modelleri veya gücünüzü maksimumda kullandığınız boks ve HIIT antrenmanınızda nem dengenizi koruyacak ve vücudunuzu destekleyecek Sweat modellerini bulabilirsiniz. Sizin kadar aktif parçalara sahip olmak için yeni taytlar ve spor sütyenlerinden oluşan On Point koleksiyonu sizleri bekliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.