MET Gala gecesinden renkli kareler… Yıldız yağmuru!

Sponsorlu

 

New York Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü’ne gelir sağlamak için düzenlenen MET Gala gecesi New York’ta yapıldı. İlki 1948 yılında düzenlenen gala gecesine tüm konuklar birbirinden iddialı kostümlerle katıldı. Gecenin en çok dikkat çeken ismi gizemli tarzıyla reality şov yıldızı Kim Kardashian oldu. Rihanna’nın sevgilisi Asap Rocky ile törene katılması galanın sürpriziydi! 

Gecenin en çok dikkat çeken ismi gizemli tarzıyla reality şov yıldızı Kim Kardashian oldu.

Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen MET Gala geri döndü! New York Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü’ne gelir sağlamak için düzenlenen gala gecesi New York’ta yapıldı. 

Geçtiğimiz gün baştan aşağıya giydiği siyah deri elbise ile çok konuşulan Kim Kardashian, gizemli tercihi ile yine şaşırtmayı bildi. Ünlü yıldız yüzü dahil vücudunun tamamını kapatan yine siyah bir kıyafet tercih etti. 

Rihhana, sürpriz yapıp geceye sevgilisi ASAP Rocky ile katılırken, Kendall Jenner ve Irina Shayk ise transparan kıyafetleriyle meraklı bakışları üzerlerinde topladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.