Savage x Fenty’de 3. Raund

2019 yılında ilk defilesini gerçekleştiren Savage x Fenty, üçüncü yılında da Rihanna’nın iddialı çizgisini yansıtmaya devam ediyor. Her bedenin güzel ve çekici olduğunu savunan marka, iç çamaşırı dünyasına girdiğinden beri aynı rotada ilerleyerek büyük bir başarı yakaladı.

Oldukça cesur tasarımların yer aldığı koleksiyonlara eşlik eden kampanyalarla birlikte Savage x Fenty’nin defileleri de ses getirmeye devam ediyor.

Oldukça cesur tasarımların yer aldığı koleksiyonlara eşlik eden kampanyalarla birlikte Savage x Fenty’nin defileleri de ses getirmeye devam ediyor. Bir dönem Victoria’s Secret’ın yaptığı gibi şovlarını yıllık olarak gerçekleştiren Rihanna, pek çok yıldız isim eşliğinde o gösterişli atmosferi kendine has biçimde geri getirmiş oldu.

Geçen sene Bella Hadid, Paris Hilton, Lizzo, Demi Moore gibi isimlerle popülerlik dozu oldukça yüksek bir defile gerçekleştiren marka, 24 Eylül’de Amazon Prime üzerinden yayınlanacak Savage x Fenty Vol.3 için geri sayıma başladı. Rihanna’nın “Hazır olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?” sorusuyla paylaştığı kısa video ise çok farklı sürprizlerin sinyallerini veriyor.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.