Amen Break filmiyle Louis Vuitton

Virgil Abloh imzalı, Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, Amen Break filmiyle birlikte görücüye çıktı.

Louis Vuitton erkek koleksiyonları artistik direktörü Virgil Abloh, 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için kültürel bağlamları ve kolektif yeniden bağlamlaştırmayı vurgularken hepimizin bildiği arketipleri ve alt kültürleri yakınlaştırıp uzaklaştırıyor. Moda uyarlamasıyla ise sanatın örnekleme içgüdüsünü temsil ediyor. Takım elbiselerin, eşofmanların, gömleklerin ve tişörtlerin sürekli yeniden yorumlandığı döngüde Amen Break, çağdaş yaratıcılığın sahiplenme miti için bir metafor haline geliyor.

Mahfuz Sultan

Mahfuz Sultan’ın yönettiği Amen Break filmi, nesiller boyunca değişim dalgalarını harekete geçirme ve başkalarının hayatlarını etkileme fikrini inceliyor. Filmin kadrosunda GZA, Goldie, Saul Williams, Issa Perica, CalebFemi, JIM JOE, Kandis Williams, Thelma Buabeng, Octavia Burgel, Lupe Fiasco, Julian Eugene Tsukasa Williams, Damian Eugene Nagisa Williams, Shabaka Hutching ve Malik Le Nost gibi yetenekli isimler bulunuyor.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.